www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haradinaj udhëton në Hagë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Haradinaj udhëton në Hagë   Wed Jul 21, 2010 12:21 amKryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka udhëtuar të martën në Hagë, për të marrë pjesë në seancën e vendimit të apelit, që do të shpallet paraditen e së mërkurës, të datës 21 korrik, në Gjykatën Ndërkombëtare të Hagës. ...

Prezenca e kryetarit Haradinaj në këtë seancë është procedurale, thuhet në një njoftim të AAK-së.

Në vendimin e Trupit Gjykues të Gjykatës Ndërkombëtare të Hagës, të datës 3 prill 2008, kryetari i AAK-së dhe ish-kryeministri Haradinaj, është shpallur plotësisht i pafajshëm dhe është liruar nga të gjitha akuzat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Haradinaj udhëton në Hagë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum