www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Long: Barrymore, dashuria ime e perjetshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Long: Barrymore, dashuria ime e perjetshme   Sat Aug 21, 2010 1:19 am

Justin Long ka marrë disa kohë pushim në lidhje me historinë e dashurisë më Drew Barrymore, por pavarësisht ulje-ngritjeve ai shpreson që miqësia ta lidhë përjetë me yllin e kinemasë.

“E vërteta është se ne e duam njëri-tjetrin. I lutem Zotit që ajo të jetë gjithmonë në jetën time. Para lidhjes ne ishim miq dhe gjithmonë do jemi të tillë”, shprehet ai. Më tej, Justin shton se ata kanë mësuar shumë nga njëri-tjetri në lidhjen 2 vjecare.

“Kemi provuar gjithcka bashkë dhe tashmë jemi në një udhqëtim të qetë”, shton Long. Kohët e fundit Drew nuk ka opranuar të komentojë zërat se ata janë kthyer sërish bashkë, duke theksuar se nuk dëshiron të flasë për jetën private. “Asnjëherë nuk do flas cfarë bëjmë apo cfarë nuk bëjmë. Tani jam aty ku më pëlqen dhe jo nuk është puna juaj”, u ka thënë ajo gazetarëve.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Long: Barrymore, dashuria ime e perjetshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum