www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 YouTube ofron filma falas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: YouTube ofron filma falas   Sun Aug 29, 2010 6:53 pmVideo shërbimi YouTube është duke shtuar më shumë se 400 tituj filmash, të cilët ata mund t’i shohin falas, ndërsa faqja më e njohur për video në internet ka krijuar një kategori të re të filmave, për të cilën ata besojnë se “do të rritet me kohë‘.

Më shumë se 400 filma do të jenë në dispozicion në YouTube për shikuesit dhe adhuruesit e filmave pa pagesë në internet, të cilët zakonisht marrin shumë kohë për tu shkarkuar.

Titujt e filmave në youtube.com / films do të përfshijë një varg që “sjell së bashku një bibliotekë të filmave të famshëm” duke filluar nga hitet kryesore nga e kaluara.

YouTube gjithashtu ka njoftuar edhe për një partneritet të ri me www.blinkbox.com, agregati britanik i filmave online dhe shfaqjeve në TV. Faqja që do të lëshoj edhe 165 filma në dispozicion si pjesë e seksionit të ri Films.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

YouTube ofron filma falas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum