www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pirro Cako kapet mat me Rezarta Shkurten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pirro Cako kapet mat me Rezarta Shkurten   Sat Sep 04, 2010 9:19 pm


Pak ditë më parë, në një nga komplekset me pishina të kryeqytetit paparaci ynë fotografoi këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta dhe kantautorin Pirro Çako. Duket që biseda mes të dyve po shkonte shumë mirë madje nganjëherë Rezi nuk ngurronte edhe ta përqafonte Pirron. Dihet që Rezarta ka një lidhje tashmë të stabilizuar me Ermalin me të cilin edhe është martuar zyrtarisht, ndërsa Pirro është i divorcuar nga Inva Mula, ish-bashkëshortja e Tij. Kështu që nuk mund të mendohet për ndonjë takim romantik. Por sipas informacioneve tona mësuam se takimi mes Rezit dhe Pirros bëhet për motive pune, pasi Pirro po kompozon këngën e Rezartës me të cilën këngëtarja do të paraqitet tek “Kënga Magjike këtë vit. Shpresojmë që bashkëpunimi mes tyre të jetë i suksesshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Pirro Cako kapet mat me Rezarta Shkurten   Sat Sep 04, 2010 9:47 pm

mund te mbetet Ermajli me gishta ne goje,kjo keshtu niset dhe nuk eshte larg mendje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pirro Cako kapet mat me Rezarta Shkurten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum