www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham e Longoria me veshje te guximshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Beckham e Longoria me veshje te guximshme   Sat Sep 04, 2010 9:21 pm‘Look’ i guximshëm për Victoria Beckham dhe Eva Longoria në “Darkën me një stilist”, të organizuar për nder të Brian Atwood në Soho House në West Hollywood në Kaliforni.

Xhaketë super seksi për Vic, me pak kopsa dhe me një dekolte goxha bujare. Ndërkohë Eva Longoria mbante veshur një fund me anë transparente që tregonte qartë se ‘Shtëpiakja e Dëshpëruar’ nuk mbante të veshura mbathje.

Të dyja zonjat ngjanin shumë bukur dhe shija ne veshje duket që nuk u ka munguar kurrë.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Beckham e Longoria me veshje te guximshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum