www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung paralajmeron modelin Wave 723

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Samsung paralajmeron modelin Wave 723   Sat Sep 04, 2010 9:30 pm

Pas lancimit paraprak të pajisjes Wave në sistemin operativ Bada, Samsung tani ka bërë gati versionin e saj të ri të telefonit të zgjuar - Samsung Wave 723.

Modeli Wave 723 është tentimi i radhës i kompanisë Samsung për të zhvilluar sistemin e saj operativ Bada, ndërsa besohet se telefoni do të paraqitet në treg në fund të muajit shtator.

Specifikat kryesore të këtij telefoni i cili do të përdor Bada SDK 1.1, përfshijnë: ekran TFT-LCD me 3.2 inç, aplikacione të ngarkuara nga GUI, mbështetje 802.11n për lidhje pa tela, Bluetooth 2.1, A-GPS, një akselerometër, dhe USB port. Pajisja posedon edhe kamerën prej 5 mega-piksel, e cila mundëson incizimin e videove në rezolucion 320X240 piksel.

Samsung Wave gjithashtu ofron edhe qasje automatike në Facebook dhe në kontaktet e përdoruesve në këtë rrjet social, ndërsa opsioni Social Hub i mundëson përdoruesve të kenë një vend të caktuar për të gjitha aktivitetet në rrjetin social.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung paralajmeron modelin Wave 723

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum