www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Greta Koci hap radion e saj private

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Greta Koci hap radion e saj private   Tue Sep 14, 2010 1:22 am

Këngëtarja Greta Koçi krijon biznesin e saj të parë mediatik. Është rasti i parë dhe i vetëm në tregun mediatik, por dhe atë muzikor që një këngëtare në moshën 19-vjeçare të hedhë kursimet e saj në krijimin e një biznesi mediatik. Këshilli Kombëtar i Radios dhe Televizionit i dha besimin projektit të këngëtares Greta Koçi dhe me Vendimin e tij Nr. 54/datë 28/07/2010, i jep licencë duke e autorizuar të funksionojë si operatore Radiofonike vendore private në transmetimet tokësore analoge. Greta Koçi, e ka emërtuar Shoqërinë e saj “G.M.Radio” Shpk. Radioja aktualisht është në testet teknike përfundimtare. Stafi teknik dhe ai i gazetarisë janë emra të njohur në mediat shqiptare. Struktura programore e kesaj radioje është ndërtuar në mënyrë të atillë, sa mendohet të kapë audiencë të plotë për qytetin e Tiranës në një periudhë shumë të shkurtër. Në një periudhë të shkurtër kjo radio do të jetë dhe në transmetim satelitor. Këngëtarja Greta Koçi së shpejti do të nxjerrë në treg dhe një gazete artistike periodike prezantimi i së cilës do të bëhet në ditët në vijim.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Greta Koci hap radion e saj private

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum