www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Showbiz Jehona dhe Besa realizojnë duet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Showbiz Jehona dhe Besa realizojnë duet   Thu Sep 16, 2010 5:28 pm

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Jehona Sopi, ka përfunduar realizimin e duetit me këngëtaren nga Shqipëria Besa Kokëdhima.

Jehona që kohë më parë kishte paralajmëruar për një duet me Besën, ndërsa ato tashmë e kanë përfunduar atë dhe madje kanë realizuar edhe videoklipin e këngës, transmeton Telegrafi.

“Kënga titullohet ‘Nuk jam ajo’ dhe është e orkestruar nga Enis Presheva, me tekst të Big Basta dhe realizimi i videoklipit është bërë nga produksioni Entermedia”, ka treguar këngëtarja Jehona Sopi për Telegrafi.com.
Jehona po ashtu ka zbuluar se nga sot kënga do të mund të dëgjohet në televizionet shqiptare.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Showbiz Jehona dhe Besa realizojnë duet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum