www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Showbiz Kthjellu nuk nominohet për MTV Best Adria Act

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Showbiz Kthjellu nuk nominohet për MTV Best Adria Act   Tue Sep 21, 2010 3:13 amRok grupi kosovar “Kthjellu”, ka pasur mundesine qe t’i sjellë Kosovës një çmim të MTV-së, sikur te kishte mbledhur numer te mjaftueshem te votave për në MTV Evrope Music Award.

Fatkeqesisht, kjo gje nuk ka ndodhur dhe ata nuk kane mundur te vazhdojne me tej ne klasifikim.

“Kthjellu” (qe tani quhen ''The Grips''), ishin në listën e ngushtë të nominimeve për çmimin Best Adria Act për MTV Europe Music Awards (EMA), që do të mbahet më 7 nëntor 2010 në Madrid të Spanjës.
Ne muajin gusht ishte publikuar lista prej 30 te nominuarve nga rajoni dhe shikuesit e MTV kane pasur mundesi qe te votojne artistet e tyre te pelqyer.

Por ne konferencat per shtyp qe dhane sot perfaqesuesit e MTV ne Zagreb, Ljubljane e Beograd, u be e ditur se garen per Best Adria Act e vazhdojne : Edo Maajka , Gibonni, Gramophonedzie, Leeloojamais dhe Negative.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Showbiz Kthjellu nuk nominohet për MTV Best Adria Act

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum