www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Tue Sep 21, 2010 9:21 pm

Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar:
Ushqimi i preferuar:
Kengetari/grupi muzikor i preferuar:
Filmi i preferuar:
Sporti i preferuar:
Stina e preferuar:
Dita e preferuar:
Akullorja e preferuar:
Makina a preferuar:
Kafsha e preferuar:


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore:
Shija e momentit:
Rrobat e momentit:
Kompjuteri i momentit:
Maniqyri i momentit:
Ora e momentit:
Ajo qe ju rrethon:
Nervat e momentit jane per:


TE PARAT


Shoqja e pare:
Kafsha shtepiake:
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur:
Piercing i pare: ears
Dashuria e pare:
Muzika e pare:
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:TE FUNDIT


Cigarja e fundit:
Pija e fundit:
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:
Mesazhi ne cel i fundit:
Filmi i fundit qe ke pare:
CD-ja fundit:


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte?
Thyer ligjin?
Arrestuar:
Shkuar per ski ne akull:
Dale ndonjehere ne Televizor?
Puthur dike qe sapo e keni njohur:


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1.
2.
3.


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje?
2. Vape apo Ftohte?


njeri per te cilin do beje gjithcka

1.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Tue Sep 21, 2010 9:45 pm

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar:
Vjollce
Ushqimi i preferuar:
shpagetat
Kengetari/grupi muzikor i preferuar:
Enrique Iglesias ,Troja
Filmi i preferuar:
Apocalypto
Sporti i preferuar:
futbolli
Stina e preferuar:
vera
Dita e preferuar:
e premte
Akullorja e preferuar:
dredhez dhe boronic
Makina a preferuar:
Ferrari
Kafsha e preferuar:
asnjo :S


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore:
e emocionuar ne pritje te nje lajmi
Shija e momentit:
e hidhur :S
Rrobat e momentit:
jeanse te preme me thik :P
Kompjuteri i momentit:
4-sh si krejt dynjeja ahuahu
Maniqyri i momentit:
hiq pa maniqyr se tu shti speca turshi :P
Ora e momentit:
12.50
Ajo qe ju rrethon:
qetsia
Nervat e momentit jane per:
per nje ish shoqe :S


TE PARAT


Shoqja e pare:
e para ne femijeri ka qen Xhanka
kurse tash vendin e par e nxen HOPE dhe Tinaa
Kafsha shtepiake:
e kom nje qen
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur:
lolush
Piercing i pare:
Ne vesh
Dashuria e pare:
S harrohet kurr de:P
Muzika e pare:
Daba daba ...
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:
para 2 vitesh :S


TE FUNDIT


Cigarja e fundit:
pak me heret
Pija e fundit:
te shtunen jasht e mbrenda spo nalemi hiq tu pi ahuahuh
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:
dje
Mesazhi ne cel i fundit:
Nga HOPE
Filmi i fundit qe ke pare:
Une e di Qfar ke bere veren e kaluar
CD-ja fundit:Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte?
Thyer ligjin?
jo
Arrestuar:
jo
Shkuar per ski ne akull:
po shpesh
Dale ndonjehere ne Televizor?
jo edhe ishalla nuk dal se ju shti mee ndrru kanalin ahuahuah
Puthur dike qe sapo e keni njohur:
jo


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Hopes dhe tinaa .Ju dua shum mkeni befasu me dashurin dhe respektin qe ma keni fal.Ndjehem e lumtur qe ju kam shoqe :)
2. Katile t vraft zoti ishalla qe sopo rrin qitu :@:@
3. X-personit qe spo du as emrin me ja permend..Flm shum e tregove veten sa je e afte me e mbajt shoqerin (n)Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje?
qokolad
2. Vape apo Ftohte?
ftoht


njeri per te cilin do beje gjithcka
Mummyyy

1.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Tue Sep 21, 2010 9:59 pm

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: ..Kaltert
Ushqimi i preferuar: ..Peshku
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: ..Papa Roach/Enrique Iglesias
Filmi i preferuar: Transformers
Sporti i preferuar: Futboll
Stina e preferuar: Pranvera
Dita e preferuar: E premte
Akullorja e preferuar: Choko
Makina a preferuar: Bmw x6
Kafsha e preferuar: Delfini


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: Stabil
Shija e momentit: Vanille
Rrobat e momentit: Elegant
Kompjuteri i momentit: Samsung
Maniqyri i momentit: Nivea
Ora e momentit: Festina
Ajo qe ju rrethon: Fpirti vogel
Nervat e momentit jane per: I Shqetsuar


TE PARAT


Shoqja e pare: Liridona
Kafsha shtepiake: Lepuri
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: xon makaron
Piercing i pare: ears ..Skom
Dashuria e pare: dashuri moj dashuri =D
Muzika e pare: nina nana ty tperkuni ket pllumin o ma mori gjumi (ma mer mendja ) =P
Hera e pare qe ke share boten ku jeton: E kom shajt kosoven jo BotenTE FUNDIT


Cigarja e fundit: Para dy dite
Pija e fundit: Fanta exotic
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: Para 2 ore perafersisht
Mesazhi ne cel i fundit: Dje..
Filmi i fundit qe ke pare: The Expendables
CD-ja fundit: Uhh kom harru


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? ..Po
Thyer ligjin? ..Po
Arrestuar: ..Po
Shkuar per ski ne akull: ..Po
Dale ndonjehere ne Televizor? ..Jo
Puthur dike qe sapo e keni njohur:..Pa dashni Po


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Vllaut
2. Shokit tngusht
3. Katiles =P


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? ..Chokollat
2. Vape apo Ftohte? ..Ftoft


njeri per te cilin do beje gjithcka

1.N'tardhmen : Per fmit e mi =D


Edituar për herë të fundit nga Mr.Diaspora në Thu Sep 23, 2010 12:03 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Mon Sep 27, 2010 1:39 am
PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: e zezz
Ushqimi i preferuar: sharska
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: ting ting's edhe michael mussoo
Filmi i preferuar: a walk to remember
Sporti i preferuar: volejboll
Stina e preferuar: pranvera
Dita e preferuar: shtun & diell
Akullorja e preferuar: chokolladd
Makina a preferuar: Mitsubishi 2009
Kafsha e preferuar: krejjttt (L)


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: e lodht
Shija e momentit: orbit
Rrobat e momentit: farmerka dhe dux
Kompjuteri i momentit: acer
Maniqyri i momentit: hiq
Ora e momentit: 4:33 PM
Ajo qe ju rrethon: 4 muret e dhomes teme haha
Nervat e momentit jane per: loqken tem


TE PARAT


Shoqja e pare: Lejla
Kafsha shtepiake: Qen
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: Zhab
Piercing i pare: nvesh
Dashuria e pare: harohet :P
Muzika e pare: babadimri
Hera e pare qe ke share boten ku jeton: sem kujtohet :)TE FUNDIT


Cigarja e fundit: spi
Pija e fundit: qaj haha
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: sot
Mesazhi ne cel i fundit: jetes tem
Filmi i fundit qe ke pare: SAW VI
CD-ja fundit: spedi


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? po
Thyer ligjin? jo
Arrestuar: jo
Shkuar per ski ne akull: jo
Dale ndonjehere ne Televizor? po
Puthur dike qe sapo e keni njohur: jo


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Lamit qe e duu qumm (L)
2. mamitt i theem thnx qe osht kujdes per muu edhe kur u kan atyy kur mu ka desht haha
3. edhe xogit thnx per lojen :P


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? chokollad
2. Vape apo Ftohte? vape


njeri per te cilin do beje gjithcka

1.
[/size]per krejt qe i ndjej afer zemres[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Mon Sep 27, 2010 2:17 am

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: Zii
Ushqimi i preferuar: Fliija
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: ka shummm
Filmi i preferuar: edhe ksi ka shum
Sporti i preferuar: futbollli
Stina e preferuar: vera
Dita e preferuar: e shtune
Akullorja e preferuar: me chokollad
Makina a preferuar: asi me 4 rrota
Kafsha e preferuar: macat e vogla


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: hmm mir
Shija e momentit: ajvar
Rrobat e momentit: gjamper ,pantolla te zi
Kompjuteri i momentit: 4 mdoket hiq se di se e kom ndrru tash
Maniqyri i momentit: qkaaa?
Ora e momentit: 17:12
Ajo qe ju rrethon: heshtja
Nervat e momentit jane per: tmir niher per niher qysh duhet me kan ahhaa


TE PARAT


Shoqja e pare: clara nch kur kam qen...e fundit e ngusht Albulena
Kafsha shtepiake: skom
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: pipi
Piercing i pare: nvesh qy
Dashuria e pare: ska niher as tpar as te fundit
Muzika e pare: qingji i vogel ahha
Hera e pare qe ke share boten ku jeton: juhuuuu kur jom kthy prej zvicressTE FUNDIT


Cigarja e fundit: nuk pi
Pija e fundit: cola
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:para 3 dite
Mesazhi ne cel i fundit: nga Bruneta
Filmi i fundit qe ke pare: sme kujtohet
CD-ja fundit: se di:P


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? joo
Thyer ligjin? joo
Arrestuar: joo
Shkuar per ski ne akull: jo
Dale ndonjehere ne Televizor? jo
Puthur dike qe sapo e keni njohur:joo


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Shoqes te ngusht
2. Brunetes edhe babit
3. motre edhe katilesZgjedhje1. Cokollate apo vanilje? qokollat
2. Vape apo Ftohte? ftoft


njeri per te cilin do beje gjithcka

Per ata qe e di qe bojn gjethqka per mu

1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Mon Sep 27, 2010 7:43 am

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: Zeza
Ushqimi i preferuar: Kungulluri
Kengetari/grupi muzikor i preferuar:Leonora Jakupi
Filmi i preferuar:ata qka luhen ma ores 00:01
Sporti i preferuar: Volejboll
Stina e preferuar: Vera
Dita e preferuar: E hene ja filloj me vullnet pastaj edhe mu lodh ska sherr
Akullorja e preferuar:vanille
Makina a preferuar:Audi
Kafsha e preferuar: Qeni


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore:super
Shija e momentit:Qaj i zi katran
Rrobat e momentit: Pixhame
Kompjuteri i momentit:HP
Maniqyri i momentit:Bosh
Ora e momentit:Festina
Ajo qe ju rrethon:qetesi
Nervat e momentit jane per:i kom nervat e kalit


TE PARAT


Shoqja e pare: Fatlume
Kafsha shtepiake:maca
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur:Tini
Piercing i pare: ears Pjeshk
Dashuria e pare:ne shkollen e mesme u kna mir valla
Muzika e pare:Oj kosov oj nana ime
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:dy dit masi kom ardh ketu ne Ger me 25 tetor 1992TE FUNDIT


Cigarja e fundit:hiq
Pija e fundit:Kokakola
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:5 vjeqar
Mesazhi ne cel i fundit:urime festa e Bajramit
Filmi i fundit qe ke pare:nuk i kqyri kurr deri ne fund
CD-ja fundit:nuk i perdor cd t


Ke .....ndonjehere jo


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? i rrespektoj ata qe meritojn
Thyer ligjin? po qysh jo
Arrestuar:jo asnjehere
Shkuar per ski ne akull:po
Dale ndonjehere ne Televizor?Po
Puthur dike qe sapo e keni njohur:po


Njerez qe mund tu thuash gjithcka ,nuk kom diqka te veqant i dua te gjith kom raporte te mira me te gjithe

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Mon Sep 27, 2010 5:33 pm

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: e zez
Ushqimi i preferuar: peshk dhe fli...
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: celin dion
Filmi i preferuar: wehh jan disa..
Sporti i preferuar:tenis...
Stina e preferuar: pranvera
Dita e preferuar: e merkur
Akullorja e preferuar: Amarena
Makina a preferuar: bmw..
Kafsha e preferuar: kitra :P


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: e merzitur...
Shija e momentit: embel
Rrobat e momentit: pantole te zeza me nje bluz te kuqe---
Kompjuteri i momentit: simens
Maniqyri i momentit: qka eshte ky sen?
Ora e momentit: heret sabah eshte tybe...
Ajo qe ju rrethon: lodhja...
Nervat e momentit jane per: skam koh per nerva ekam lshu ler...


TE PARAT


Shoqja e pare:vehhh..bardhokja wehh qka ma keni kujtue...
Kafsha shtepiake: viq...haha
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: jetttaa...
Piercing i pare: ears ne kthiz :P
Dashuria e pare: ehh vaktt evakttt...
Muzika e pare: kuni kunii ta perkundiii qiken tem ta zej gjumi hahhahaa
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:kur kam ba deshje...TE FUNDIT


Cigarja e fundit: pra 2 minu...
Pija e fundit: mbrem...
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: dje...
Mesazhi ne cel i fundit:dje prej qendreses...
Filmi i fundit qe ke pare: mbrem xhejs bondin...
CD-ja fundit: kam harrue...


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? hmmmm spo dij mund edhe me ndodh...
Thyer ligjin? po
Arrestuar: joe...
Shkuar per ski ne akull: tutem se ethej kamen...
Dale ndonjehere ne Televizor? poe kur kam qen fmij...me nje shfaqe...
Puthur dike qe sapo e keni njohur:ndodh...nfaqe...:P


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. qendreses....se jam elir shum me toe....

2. lamyyy se ekam shok nder shoket mat mir....
3. fitore nje shoqe eimja e vjetr qe kam mall per ate...


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? coko...
2. Vape apo Ftohte? vap....me lehtt vishem se spo durohet jaknet...


njeri per te cilin do beje gjithcka
Ata qe kishin ba edhe kisha ba kush pos my familie ....

1.

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Tue Sep 28, 2010 4:26 am

Pe shoh qe shumica se kan kuptu Maniqyri i momentit: ..??

Dmth Manicure anglisht pe thom ..kush se kupton shnosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Wed Sep 29, 2010 10:39 pm

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET... ani de qe po filloj

TE PREFERUARAT ...yes


Ngjyra e preferuar: zez
Ushqimi i preferuar: lasagne, pizza,peshk
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: dafina,justin,tuna,meda,nancy ihaa ka plot hahahhah
Filmi i preferuar: Coyote Ugly dhe der Schuh des Manitu
Sporti i preferuar: notin
Stina e preferuar: pranvera dhe vera
Dita e preferuar: epremte masi vjen tani fundjava hahaha
Akullorja e preferuar: Winnetou Glace
Makina a preferuar: Bmw dhe Audi
Kafsha e preferuar: peshk n`aquarium


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: nice
Shija e momentit: e mjelmet
Rrobat e momentit: komplet
Kompjuteri i momentit: 1 i lodht hahahah
Maniqyri i momentit: pa maniqyr per momentin
Ora e momentit: skamore per me kqyr hahahah
Ajo qe ju rrethon: pak zhuurm
Nervat e momentit jane per: punen


TE PARAT


Shoqja e pare: claudia
Kafsha shtepiake: sedi
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: e mira
Piercing i pare: n`vesh
Dashuria e pare: ah dreqi e hanger hahahah
Muzika e pare: nina nana
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:sme kujtohetTE FUNDIT


Cigarja e fundit:nuk e pi
Pija e fundit: Fanta Mango
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: para 1 ore
Mesazhi ne cel i fundit: nga Mailbox masi se kam ni tel
Filmi i fundit qe ke pare: zum Brüllen komisch
CD-ja fundit: ma kan fal nja nje dite kur jam kan nenje Center masi ke gratis thash hajt per marr haha hahahahhah


Ke .....ndonjehere po kam pas hahhah


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? qka
Thyer ligjin? po kam vozit me shume se ka qen e lejuar
Arrestuar: jooo shyqyr joo se um kish myt mama hahaha
Shkuar per ski ne akull: yes
Dale ndonjehere ne Televizor? po po bilem edhe ne gazet
Puthur dike qe sapo e keni njohur:ne buze ncuk


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. qikes migjes
2. shoqes
3. mames


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? asnjeren po hajt pe marr cokollate
2. Vape apo Ftohte? vape


njeri per te cilin do beje gjithcka ,per ata qe bejn gjithqka per mu

1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Wed Sep 29, 2010 10:40 pm

sdi me kan jam pershtat me shume hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Wed Sep 29, 2010 10:56 pm

Mr.Diaspora shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: ----e kaltra
Ushqimi i preferuar: --skam ndonje lloj per me vequ
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: ------ esht kan ritmi i rruges tsh etnon
Filmi i preferuar: --------definitivisht pa kurrfar medyshje esht fast2
Sporti i preferuar: ----basketbolli
Stina e preferuar: --------vera
Dita e preferuar: ------e djella
Akullorja e preferuar: ----si preferoj hiq
Makina a preferuar: ------audi a8
Kafsha e preferuar: ------qeni


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore:
Shija e momentit:
Rrobat e momentit:-----kat
Kompjuteri i momentit: ----lop top duble core 3.2 hp
Maniqyri i momentit:
Ora e momentit: -----stailess stel
Ajo qe ju rrethon:
Nervat e momentit jane per:


TE PARAT


Shoqja e pare: -----?
Kafsha shtepiake: -----qen
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur:-----se di
Piercing i pare: ears
Dashuria e pare: -----pasioni i par ka ndodh dikund ne klasen e dyt valla a me dashurin e par jam martu
Muzika e pare: ?
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:---?TE FUNDIT


Cigarja e fundit: ----para 2 minutave
Pija e fundit: ------machiato
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:---- para 10 minutave
Mesazhi ne cel i fundit: -----m eheret nga vllau qoma ni mbushje um tha
Filmi i fundit qe ke pare: --------legjenda e xhet lii
CD-ja fundit: ---- the best hiphop shqip nje permbledhje


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte?
Thyer ligjin? ----po
Arrestuar: ---po
Shkuar per ski ne akull:-----jo
Dale ndonjehere ne Televizor?-----po
Puthur dike qe sapo e keni njohur:----jo


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1.
2.
3.


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje?
2. Vape apo Ftohte? vap


njeri per te cilin do beje gjithcka
djali im
1.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Thu Dec 02, 2010 2:18 pm

Egzon`k shkruajti:
Nje interviste me antaret/qka kemi te perbashket ( Kto i mora me ni forum tjeter se m'pelqej mi dit edhe ktu =D P.s stafi ishalla s'hidherohet =P )PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: E Zeze
Ushqimi i preferuar: Orizi me perime , Peshku , Pizza .
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: Nickelback , Metallica , Troja , Shkumbim Ismaili .
Filmi i preferuar: Unfaithfull , Pratty women.
Sporti i preferuar: Tenis .
Stina e preferuar: Vera .
Dita e preferuar: E Shtune .
Akullorja e preferuar: Karamel .
Makina a preferuar: Bmw x6
Kafsha e preferuar: Drenusha dhe Panter .


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: e Lumtur .
Shija e momentit: Orbit Sugarfree Gum
Rrobat e momentit: Pixhama , Pink me kurdele Black .
Kompjuteri i momentit: Lop Top .
Maniqyri i momentit: Vishnje .
Ora e momentit: Nuk perdori ora .
Ajo qe ju rrethon: Muzika dhe 3 miq n'Msn.
Nervat e momentit jane per: Kursin e gjuhes Franqeze .


TE PARAT


Shoqja e pare: Dinora .
Kafsha shtepiake: Kurr s'kam pas .
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: Qikitem .
Piercing i pare: ears S'kam .
Dashuria e pare: Eeeee qyyyy
Muzika e pare: Muzika e Adelina's Ismaili haha
Hera e pare qe ke share boten ku jeton: Nuk e mbaj mend .TE FUNDIT


Cigarja e fundit: Kjo qe e tymosi e di qe nuk eshte e fundit per te mbyllur naten .
Pija e fundit: Vishnje .
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: Ne mbremje .
Mesazhi ne cel i fundit: Nga Burri ime i ardhshem , dmth i Fejuari .
Filmi i fundit qe ke pare: Mehmetin dhe Nermin ( serial ) qe nga ai serial s'kam shikuar me Tv .
CD-ja fundit: Linkin Park .


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? Jo.
Thyer ligjin? Jo .
Arrestuar: Jo .
Shkuar per ski ne akull: Jo .
Dale ndonjehere ne Televizor? Jo.
Puthur dike qe sapo e keni njohur: Jo .


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Qika e Trash ( shoqja ime me e ngusht n'live )
2. Chocko .
3. Gentiani .


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? Vanilje .
2. Vape apo Ftohte? Vape .


njeri per te cilin do beje gjithcka Familja ime , i Fejuari ime , Qika e Trash dhe Geniiii

1.
[i][b] bukuroshja hihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Sat Jul 23, 2011 9:38 pm

PLOTESOJENI PO DESHET...

TE PREFERUARAT


Ngjyra e preferuar: Pink
Ushqimi i preferuar: Pica ..Peshqit dhe Flijat
Kengetari/grupi muzikor i preferuar: Eminem teper me pelqen
Filmi i preferuar: Someones watching over me
Sporti i preferuar: Futboll dhe Basketboll
Stina e preferuar: Vera
Dita e preferuar: E Shtune
Akullorja e preferuar: Magnum
Makina a preferuar: BMW x7
Kafsha e preferuar: Macja


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore: Me stres
Shija e momentit: Orbit
Rrobat e momentit: Fustan ngjyr Kalter
Kompjuteri i momentit: Lap Top
Maniqyri i momentit: Pupa
Ora e momentit: 12:28
Ajo qe ju rrethon: Familja Muzika
Nervat e momentit jane per: Per nje shok


TE PARAT


Shoqja e pare: Mira
Kafsha shtepiake: Mace
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur: Bella
Piercing i pare: ears Vesh
Dashuria e pare: ??
Muzika e pare: sem kujtohet
Hera e pare qe ke share boten ku jeton: Nuk shaj asnjeherTE FUNDIT


Cigarja e fundit: Nuk e perdori asnjeher
Pija e fundit: Leng Portokalli
Hera e fundit qe ke hipur ne makine: Para 2 Dite
Mesazhi ne cel i fundit: hmm spo ja permendi emrin ma mir e din aii
Filmi i fundit qe ke pare: sem kujtohet veq e di qe ka qen ne vision plus
CD-ja fundit: se di


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte? Jo
Thyer ligjin? Jo
Arrestuar: Jo
Shkuar per ski ne akull: Jo
Dale ndonjehere ne Televizor? Po disa her
Puthur dike qe sapo e keni njohur: Jo deri me tani


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1. Mamit
2. Xonit ( nje shok)
3. Mires (nje shoqe)


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje? cokollad
2. Vape apo Ftohte? Vape


njeri per te cilin do beje gjithcka

1.
Prindit e mi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    Tue Oct 04, 2011 12:24 am

Ngjyra e preferuar:----Zeza
Ushqimi i preferuar:--Shtepiak
Kengetari/grupi muzikor i preferuar:--Sinan Vllacaliu
Filmi i preferuar:--------------Airplane 1-2
Sporti i preferuar:-----Futolli
Stina e preferuar:-------Vera
Dita e preferuar:----Premte
Akullorja e preferuar:---Straqatell
Makina a preferuar:----BMW (tgjitha llojet bre mpelqejn )
Kafsha e preferuar: hiq asnja


TE MOMENTIT


Gjendja shpirterore:------ Shum super
Shija e momentit:---embel
Rrobat e momentit:----kmish , pantolla ,kravat
Kompjuteri i momentit:------ Llap top i punes --LENOVO
Maniqyri i momentit:---hiq
Ora e momentit:------17;52
Ajo qe ju rrethon:------Koleg-e ,puna
Nervat e momentit jane per:----Punen


TE PARAT


Shoqja e pare:------lina
Kafsha shtepiake:----ncuk
nicku i pare qe ju kane thirrur kur keni lindur:-----dani
Piercing i pare: ears--- skom hiq si du
Dashuria e pare:-----???
Muzika e pare:---??
Hera e pare qe ke share boten ku jeton:--- sem kujtohetTE FUNDIT


Cigarja e fundit:----para 15 minutav
Pija e fundit:----para 2 minutav
Hera e fundit qe ke hipur ne makine:para 2 ore
Mesazhi ne cel i fundit:para nja 5 minutav
Filmi i fundit qe ke pare:----para nja 2 dite
CD-ja fundit:--- ncuk ma cd me usb krjete haha:D:


Ke .....ndonjehere


Lidhur me nje nga shoket/shoqet me te ngushte?--- jo
Thyer ligjin?---po
Arrestuar:---- gabimisht njeher
Shkuar per ski ne akull:---po
Dale ndonjehere ne Televizor?----po
Puthur dike qe sapo e keni njohur:po


Njerez qe mund tu thuash gjithcka


1.shokut tim
2.shefices
3.


Zgjedhje1. Cokollate apo vanilje?---vanile
2. Vape apo Ftohte?---vap


njeri per te cilin do beje gjithcka---1--Nena ime 2-- antaret e familjes


_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nje Intervist per Anetaret e Forumit..Qka kemi T'perbashket ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum