www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sophia Loren feston ditëlindjen e 76-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Sophia Loren feston ditëlindjen e 76-të   Wed Sep 22, 2010 8:33 pmAktorja, fituese e shperblimit Oskar, Sophia Loren, dje ka festuar ditelindjen e saj te 76-te.

Edhepse ne moshe mjaft te shtyer, aktorja italiane akoma te ndal frymen me pamjen e saj.
Diva e filmit, e cila ka pas vehtes me shume se 50 vite karriere te suksesshme, si ''dhurate ditelindjeje'' ka marre shperblimin prestigjioz japonez ''"Premium Imperiale" per veper jetesore.
Shperblimi do i ndahet ne nje ceremoni zyrtare me 13 tetor ne Tokio.

Pavaresisht faktit se ne disa dekada me rradhe, Sophia Loren ka qene endrra e shumices se meshkujve, ajo thote se nuk e ka konsideruar vehten asnjehere si seks simbol: ''Kam pasur pamjen e nje seks bombe, por nuk kam qene e tille asnjehere".

''Si cdo grua edhe une kam pasur probleme dhe ne disa faza te jetes e kam pasur shume, shume veshtire. Bashkeshortin tim e kam takuar kur kam qene 15 vjeçare e gjysme dhe gjithe jeten e kam kaluar me te. Kur ai ka vdekur, per mua ka qene goditje e rende dhe nje kohe te gjate nuk kam mundur ta pranoje se ai ka shkuar pergjithmone", ka treguar Loren.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Sophia Loren feston ditëlindjen e 76-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum