www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtarët serbë pa leje, do të arrestohen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Zyrtarët serbë pa leje, do të arrestohen   Mon Oct 04, 2010 8:55 am

Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar që të gjithë ata zyrtarë serbë, të cilët do të hynë në territorin e Kosovës për të marrë pjesë në inaugurimin e patriarkut Irinej në Patrikanën e Pejës, pa leje nga institucionet e Kosovës, do të arrestohen, njofton Koha Ditore.
Arrestimet për zyrtarët shtetërorë serbë të cilët nuk kanë marrë leje dhe të cilët nuk do t’i respektojnë procedurat tjera, i ka paralajmëruar zëvendëskryeministri Hajredin Kuqi, i cili ishte i prerë në deklaratën e tij.

“Vetëm Tadiç ka leje, jo të tjerët dhe ai me kusht që të marrë pjesë dhe të sillet në përputhje me ceremonitë religjioze”, theksoi Kuqi, i cili i pyetur për pjesëmarrjen e mundshme të zyrtarëve tjerë pa leje, tha shkurt se ata do të arrestohen.

Mediumet serbe kanë paralajmëruar pjesëmarrjen edhe të disa politikanëve tjerë të lartë serbë, duke përfshirë këtu edhe kryetarin e Partisë Progresive Serbe, Tomislav Nikolic dhe ish-kryetarin e Parlamentit të Serbisë, Predrag Markovic. Në ceremoni pos tjerash ICO ka konfirmuar se do marrë pjesë edhe ish-kryeministri serb, Vojslav Koshtunica. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zyrtarët serbë pa leje, do të arrestohen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum