www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zaimina Vasjari thyen REKORDIN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Zaimina Vasjari thyen REKORDIN   Mon Oct 11, 2010 7:08 pmQë me fillimin e këtij edicioni të festivalit “Kënga Magjike” kanë filluar edhe komentet e fansave nëpër rrjete të ndryshme sociale siç është për shembull facebook-u, por edhe në site të tilla si youtube…Nga vëzhgimi që kryem nëpër këto adresa, na rezulton se një ndër konkurrentet më të klikuara në intenet është edhe vajza sensuale e ekranit të vogël, Zaimina Vasjari. Kënga e saj “1 me 6” e kompozuar nga Flori Mumajesi, i ka bërë menjëherë për vete fansat, duke e klasifikuar Zaiminën në vendet e para sa i përket klikimeve në internet… Kështu Zaimina ka arritur të renditet e dyta pas duetit të Juliana Pashës dhe Luiz Ejllit, me më shumë se 12 mijë klikime, por kujdes nuk ka kaluar ende një javë nga publikimi i këngës së saj…


Veç këngës një tjetër element që i ka shtuar shumë pikë Zait është edhe performanca e shkëlqyer e saj në koordinim të plotë me vijën melodike… Ndonëse finalja do të bëhet e mundur për të dhe për këdo tjetër vetëm falë votave të kolegëve, ne kemi bindjen që bukuroshja e skenës shqiptare do të rrëmbejë një çmim në natën e madhe.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Zaimina Vasjari thyen REKORDIN   Tue Oct 12, 2010 12:50 am

zajmina copy past lukun nga Fergie BlackEyedPeas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zaimina Vasjari thyen REKORDIN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum