www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
0017A
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 37
Data regjis. : 12/10/2010
Location : nerhije

MesazhTitulli: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 3:45 am

mendimi im i parè kur u regjistrova nè kèt foum ishte:
a thua si do t ia kaloj n'kèt forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 4:06 am

shpresoj te kalon mir 0017A

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 9:01 am

qysh dot mpranojn si antare e re :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 9:37 pm

a thu valle ka mem rreh lamyyy shpulla hahhaahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 10:15 pm

mendimi i par kur jam regjistru ketu ka qen ajt veq po regjistrohem me ja bo qefin lamyyt ,amo ja qe me pelqeu shum dhe e percaktova si stacion te fundit

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 10:29 pm

hajt te regjistrohem te sho qa ka qa skaaa edhe metaaa sod e aditt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 14, 2010 11:23 pm

thash spo rrika ktu sa pak antar paska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Oct 15, 2010 3:15 am

mendimi jem. me provue dhe ktu...kur tha lamyy brunnet ekam ba nje web seit...edhe mdha adresen nje her nuk eregistrova se veq lamyy dhe jetaaa ishin kurse un e 3 hahhaa....por uregistrova edhe kem postue me lamynn dhe kem regullue rubrikat ndal ngadale...eqe sot ku jem...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Oct 15, 2010 6:38 am

po aj sdi si te them u regjistrova per hater te shoqeris po nuk kom nejt shum se skisha koh e tani i riktheva prap e tash qe u qava tu postu e uknaqem tu ba hajgare .. veq nisen spo pajtona me juve ni nuse qe sa jam te lyp sma gjetet moo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Oct 15, 2010 6:49 am

Mendiimii jeem.. nukk u kon heraa e par dmth qee kom hyy ne forumaa.. kjo ka qen heraa e dyytt.. po ashhtu iishtee kur lammy em ka thon hynn.. wazhdova hyraa ishhte suupper.. postojjsha .. E msunee uahuaauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Oct 15, 2010 7:02 am

mendimi par aaaa... qe te jem afer shefit cdoher

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Oct 22, 2010 11:42 pm

Un kam menuu qe krejt tjeter kush e ka hap ket forum po neyse nuk e di a mka ftuu lola a katile se veq kto dyja i kom njoft prej kti forumit edhe mthan regjistrohu nforum se nuk kisha qka me bo ateher hina e bona ni shoqeri tmir ktoo amo tash spo hin spo kan koh si ma heret ,,u fejova e u martova bona kunat krejt kto nqet nforum ahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Fri Nov 26, 2010 11:35 pm

Mendimi ime kur u Rigjestrova ne Forum'in www.Ylliehana.biz , Ishte ishalla do gjej njerz qe kan Kultur komonikimi , dhe pranohet c'do mendim i Postusit ashtu sic mendon ka kend veshtrimi dhe botekopitim i/esaj , Dhe natyrisht qe mos te kalon ne fyrje pastaj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Dec 02, 2010 2:58 pm

mendimi im i pare PHAAAAA QYSH MI RA NE FIJE MORE BURR PSHTJELLT KOKA sepse jam msu me nje dizajn tjeter forum po u msova i gjeta ku qysh tek

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   Thu Oct 20, 2011 9:04 pm

Mendimi jem i par kur jom regjistru , thash po ja boj edhe une qefin lamyt , tani une lamy e bruneta postojshim , shoqeria e vjeter erdh edhe qeshtu hajt pak e hajt pak mbetem n'to .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum