www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Apple pergatit iMac me touchscreen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Apple pergatit iMac me touchscreen   Thu Oct 14, 2010 9:09 am

Për një kohë të gjatë ne kemi dëgjuar se kompania Apple është duke u përgatitur për versionin e ri të iMac, ndërsa edhe njëherë sipas DigiTimes thuhet se Apple është duke i testuar disa panelë me ekran të ndjeshëm në prekje, për modelin e saj më të ri të iMac.

Sipas asaj që thuhet në DigiTimes, Sinek Photronics është duke e furnizuar kompaninë Apple me panelë të ekraneve të ndjeshëm në prekje, fillimisht vetëm për testimin e tyre, ndërsa prodhuesi i pajisjeve të famshme si iPhone, iPad dhe iPod, është duke e konsideruar seriozisht prodhimin e kompjuterëve shtëpiak të cilët do të kenë ekran të tillë.

Pavarësisht faktit se për këto plane të Apple është folur një kohë të gjatë, duhet ditur se për ta blerë një model të tillë duhet të presim edhe për një kohë të gjatë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Apple pergatit iMac me touchscreen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum