www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHBA-ja: Zgjedhjet në Kosovë pa ndikim në dialogun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: SHBA-ja: Zgjedhjet në Kosovë pa ndikim në dialogun   Sat Oct 16, 2010 11:53 pmWashington, 16 tetor – Departamenti amerikan i Shtetit ka deklaruar sot se pavarësisht nga shpallja e zgjedhjeve të parakohshme në Kosovës, është me rëndësi që të nisë dialogu që ndihmon ndërtimin e raporteve ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës në të ardhmen.

“Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton sapo është kthyer nga Beogradi e Prishtina dhe një nga porositë e saj kryesore qeverive dhe popujve të Serbisë e Kosovës është se këto dy vende në të ardhmen do të kenë marrëdhënie, do të jetojnë në të njëjtën fqinjësi, njëri panë tjetrit”, ka deklaruar zëdhënësi i Departamentit të Shtetit, Philip Cowley në një konferencë për shtyp.

Crowley ka shtuar se është “me rëndësi që Kosova të përparojë edhe më tutje si demokraci dhe me rëndësi për Kosovën e Serbinë është që të kenë marrëdhënie adekuate”.
“Këto dy gjëra nuk e përjashtojnë njëra-tjetrën”, ka shtuar ai.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

SHBA-ja: Zgjedhjet në Kosovë pa ndikim në dialogun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum