www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LDD-ja së shpejti me kandidat për kryetar të Rahovecit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: LDD-ja së shpejti me kandidat për kryetar të Rahovecit    Sun Oct 17, 2010 1:33 amRahovec,16 tetor - Zyrtarë të lartë të LDD-së qendrore kanë thënë të shtunën, në
një konferencë shtypi se së shpejti do të bëjnë publik emrin e kandidatit të Degës së LDD-së në Rahovec, i cili do ta garojë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunës së Rahovecit.
Këtë e ka bërë të ditur Sejdë Tolaj, sekretar i përgjithshëm i LDD-së, në një konferencë shtypi, pas takimit që ka zhvilluar me kryesinë e degës lokale. “U dakorduam që sa ma shpejtë të dalim edhe ne me kandidatin tonë, i cili do të garojë për kryetar të kësaj komune, i cili ka me qenë alternativë serioze për qytetarët e Rahovecit, pas situatës së krijuar me shkeljen e Kushtetutës”, ka pohuar Tolaj. Sipas tij, LDD-ja në zgjedhjet për kryetar të kësaj komune do të dalë më e konsoliduar se deri tashti. Tolaj ka bërë të ditur se me qëllim të rikonsolidimit të kësaj dege, në fund të këtij muaji do të mbahet Kuvendi zgjedhor, me ç’rast do të zgjidhen strukturat e kësaj dege.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

LDD-ja së shpejti me kandidat për kryetar të Rahovecit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum