www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia lancon modelin e telefonit C5-03

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nokia lancon modelin e telefonit C5-03   Sun Oct 17, 2010 2:30 am

Kompania Nokia ka paralajmëruar modelin e ri të telefonit të ndjeshëm në prekje, Nokia C5-03, i cili përveç tjerash posedon edhe ekranin e ndjeshëm në prekje me panel rezistues, i cili është edhe më i avancuar se ekranet e modeleve më të shtrenjta të Nokia’s, Nokia N8 dhe C7.

Modeli më i ri i Nokia’s, Nokia C5-03, posedon ekranin me diagonale prej 3.2 inç, me 640×360 pikselë, i cili bazohet në sistemin operativ Symbian 1 dhe kamerën me 5 mega-piksel.

Pajisja e re e gjigantit finlandez të telefonave, gjithashtu mbështet edhe lidhjet quadband GSM/EDGE, WCDMA (900/1900/2100), Wi-Fi, Bluetooth 2.0+EDR, A-GPS, ndërsa posedon edhe portin për mikroUSB, FM Radio dhe mikro SD kartelë, me kapacitet deri në 16GB.
Ndër të tjera, pritet që modeli i telefonit Nokia C5-03, të mundësojë edhe 11 orë përdorimi aktiv të telefonit, dhe 25 ditë të plota në rastet kur telefoni është jo-aktiv.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nokia lancon modelin e telefonit C5-03

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum