www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fajon nesër në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Fajon nesër në Kosovë    Wed Oct 20, 2010 12:12 amPrishtinë, 19 tetor - Kryetarja e Komisionit parlamentar për Integrime Evropiane, Zylfije Hundozi, bën të ditur se përfaqësuesja e Parlamentit Evropian, Tanja Fajon, e cila aktualisht është e angazhuar rreth procesit të udhërrëfyesit të vizave, do ta vizitojë të mërkurën Kosovën, njofton Telegraf.
Ndërkohë ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, ka kritikuar Komisionin Evropian që nuk ia ka dorëzuar institucioneve të Kosovës strategjinë për liberalizimin e vizave.
Pas raportimit të tij në Komisionin parlamentar për Integrime Evropiane, Rexhepi ka thënë se “Komisioni Evropian i ka hëngër fjalët”, që nuk e ka dhënë strategjinë në fjalë deri në mesin e muajit shtator.

Madje, ministri Rexhepi është shprehur se është problem i Komisionit Evropian mosdorëzimi i strategjisë deri më tash. Sipas tij, janë plotësuar të gjitha kushtet teknike për marrjen e strategjisë për viza.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Fajon nesër në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum