www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BE “pro” zgjedhjeve të jashtëzakonshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: BE “pro” zgjedhjeve të jashtëzakonshme    Wed Oct 20, 2010 12:44 amPrishtinë, 18 tetor - Robert Cooper, diplomat i lartë në zyrën e kryediplomates së Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, ka ardhur sot në Prishtinë ekskluzivisht për të ndihmuar në daljen nga gjendja që u krijua në Kosovë pas tërheqjes së LDK-së nga koalicioni qeverisës.
Në cilësinë e të dërguarit të posaçëm të baroneshës Ashton, Cooper është takuar me përfaqësuesit e vendeve të Quint-it dhe kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi.
Burime nga Brukseli të Klan Kosova thonë se në këto takime është folur për gjetjen e zgjidhjeve kushtetuese për mbajtjen sa më parë të zgjedhjeve në Kosovë.
Mësohet se me këtë është pajtuar edhe shefi i ICO-së, Pieter Feith, njeriu që është përpjekur më së tepërmi të gjendet një pajtim i përgjithshëm për zgjedhje të parakohshme të caktuara më 13 shkurt. Por, në fund, ai, sipas burimeve nga BE-ja është pajtuar edhe për zgjidhje më të hershme se kjo datë.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

BE “pro” zgjedhjeve të jashtëzakonshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum