www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celine Dion shtrohet ne spital

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Celine Dion shtrohet ne spital   Thu Oct 21, 2010 12:45 am


Celine Dion është shtruar në spital në Florida për të kryer lindjen para kohe të binjakëve të saj.

Një bashkëpunëtor i saj ka shpjeguar se Celine ndodhet në St. Mary’s Medical Center në West Palm Beach, në Florida me këshillë të gjinekologëve që e kanë ndjekur gjatë shtatzanisë së saj.

Këngëtarja kanadeze ka njoftuar në fillim të vitit se ishte shtatzanë me binjakë, pas shumë vitesh përpjekje për të mbetur shtatzënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Rene Angelil, janë prindër të një djali 9 vjec.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Celine Dion shtrohet ne spital

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum