www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Të shtëna armësh në kufirin Maqedoni-Shqipëri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Të shtëna armësh në kufirin Maqedoni-Shqipëri    Sat Oct 23, 2010 12:47 amOhër, 22 tetor - Një shkëmbim zjarri ka ndodhur sot në mëngjes midis policisë kufitare të Maqedonisë dhe një grupi të armatosur në afërsi të vendkalimit kufitar “Shën Naumi” midis Shqipërisë dhe Maqedonisë, bën të ditur INA.

Sipas Sekretariatit për Punë të Brendshme në Ohër, shkëmbimi i zjarrit ka ndodhur rreth orës 6.30 të mëngjesit të sotëm në pjesën e territorit të Maqedonisë, pasi që policia kufitare ka hasur në një grup kalimtarësh ilegalë.

Zëdhënësi i SPB-së në Ohër, Stefan Dimoski, deklaroi se dy nga personat e grupit që kanë shtënë me armë janë arrestuar, me të cilët po zhvillohen bisedat informative për zbulimin e qëllimeve të tyre.

Jozyrtarisht burime policore bëjnë të ditur se bëhet fjalë për grupe kontrabandistësh, të cilët shfrytëzojnë këtë zonë kufitare për kontrabandën e mallrave të ndryshëm.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Të shtëna armësh në kufirin Maqedoni-Shqipëri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum