www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Refuzohet Mel Gibson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Refuzohet Mel Gibson   Sun Oct 24, 2010 1:30 am

Mel Gibson nuk do të jetë protagonist në filmin “Hangover 2” ku do të kishte rolin e një tatuatori nga Bangkoku.

Aktori shpresonte t’i bashkohej Bradley Cooper pas ndarjes me Oksana Grigorieva dhe akuzat që mori më pas për dhunë dhe abuzime.

Por, regjisori Todd Philips konfirmoi se disa nga aktorët e komedisë “Hangover 2” nuk dëshironin të punonin me të.

“Mendoja se Mel do të ishte perfekt për këtë film, por kuptova që realizimi i një filmi kërkon bashkëpunim dhe disa pjesëtarë të kastit nuk janë dakord që ai të jetë pjesë e xhirimeve”, tregon Philips.

Mendohet se Zach Galifianakis (Alan në film) është aktori që nuk ka dashur të punojë me Mel Gibson.

Filmi “The Hangover 2” do të shfaqet më 26 maj 2011.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Refuzohet Mel Gibson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum