www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jennifer Lopez pozon me femijet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jennifer Lopez pozon me femijet   Sun Oct 24, 2010 11:59 pmGucci Kids, është linja e re dedikuar fëmijëve, që ka zgjedhur si imazh për fushatën e parë publicitare një treshe shumë speciale: Jennifer Lopez, këngëtare dhe aktore, bashkë me binjakët e saj Max dhe Emme, dy vjec, frut i martesës me Marc Anthony.

Reklama që sillet përmes fotove të Mert Alas dhe Marcus Piggott, është realizuar në plazhet e Malibusë në fund të qershorit.

Përvec impaktit mediatik, fushata ka edhe një rol bamirësie. Gucci ka dhuruar 1 milionë dollarë, 250 mijë prej të cilave i ka dhënë J.Lo, për programin “School for Africa” përmes të cilit UNICEF impenjohet për një shkollim dhe ushqim më të mirë të fëmijëve në Malavi dhe Mozambik.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jennifer Lopez pozon me femijet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum