www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna dhe Cole planifikojne duet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rihanna dhe Cole planifikojne duet   Sun Oct 24, 2010 11:59 pm

Rihanna planifikon të shkojë në studio me këngëtaren britanike Cheryl Cole për të incizuar një duet të ri.

Krijuesja e hitit “Umbrella” së fundi lëshoi lëvdata për yllin e grupit “Girls Aloud”, duke e quajtur atë “femrën më të bukur që kam parë ndonjëherë”. Tash Cole ka thënë se ajo është e ngazëllyer që do të mund të bashkëpunojë me Rihanna.

“Nuk kam mundur të besoj kur dëgjova se Rihanna dëshironte të bashkëpunojë me mua. Ne përfundimisht do të bëjnë diçka së bashku vitin e ardhshëm. Jam krejtësisht pro kësaj”, ka thënë Cole për Daily Mirror.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rihanna dhe Cole planifikojne duet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum