www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe milioneret rrine ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe milioneret rrine ne Facebook   Tue Oct 26, 2010 11:53 pm

Milionerët e pëlqejnë idenë e shfletimit të rrjeteve sociale, por duket se ata rrallë kanë kohë për përdorimin e tyre.

Një sondazh nga SEI sugjeron se 70 për qind e individëve të pasur janë anëtarë të rrjeteve sociale, në krahasim me 61 për qind të popullsisë së përgjithshme të SHBA-së të cilët janë aktiv në këto faqe të internetit.

Prej atyre që përdorin rrjetet sociale, një në dy prej tyre thonë se përdorin faqen Facebook, ndërsa 37 për qind nga ata vizitojnë YouTube, dhe nën 35 për qind përdorin rrjetin social për profesionistët, faqen LinkedIn.

Gjysma e përdoruesve thanë se llogaritë e tyre në këto faqe ishin për përdorim personal.

David McLaughlin, drejtor i lartë menaxhues i Wealth Network SEI, tha: “individët e pasur janë të angazhuar me rrjetet sociale edhe më shumë se sa pjesa tjetër e publikut amerikan”.

Megjithatë, pothuajse 32 për qind e të intervistuarve thanë se nuk kanë kohë për rrjetet sociale. Edhe ata që regjistrohen në rrjetet sociale, ballafaqohen me problemin e kohës - me sa duket ata janë të zënë duke bërë para.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Edhe milioneret rrine ne Facebook   Wed Oct 27, 2010 12:13 am

po valla rrijne do plaka te pasura ne Facebook,nuk po na lane as me shkruar duke na derguar mesazhe,phyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe milioneret rrine ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum