www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria dhe studimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dashuria dhe studimet    Sat Oct 30, 2010 2:36 am

A ndikon dashuria ne humbjen e koncentrimit ne jeten studentore, a mundet te jetosh pa dashuri si student dhe sa eshte e arsyeshme?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    Sat Oct 30, 2010 2:45 am

jo aspak nuk ndikon veq qka eshte relaks nese eshte dashuria e shendoshe kuptohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    Sat Oct 30, 2010 2:50 am

Dashuria e ben njeriun te ndjehet mire dhe duke u ndjere mire, mendoj se do i perkushtohet me shume shkolles. E rendesishme eshte qe nese nuk i ben te dyja, atehere t'i perkushtohesh studimit i cili te nxjerr ne jete dhe pervec te tjerave, do kesh edhe dashurine. Nese dashuria behet ''ceshtja'' kryesore, atehere shkolla kalon ne vendin e dyte per nga rendesia I zoti besoj eshte kush arrin ti baje te dyja, jeten sentimentale dhe studimet, njera ndikohen tjetren ne momente te veshtira, por duke vendosur nje ekuiliber ja arrihet te mbash te dyja me sukses.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bana
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Data regjis. : 18/12/2010
Location : tetov

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    Sun Dec 19, 2010 1:39 am

une m,endoj se tek disa persona dashuria ne studime ndikon pa mas por ka persona qe pa dashuri ose pa qen i dashuruar smund te jetojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    Wed Oct 05, 2011 8:45 pm

po u dashurove harroj studimet haha haha pak shaka besoj se mund te gjesh kohe per te dyjat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dr.Dugi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 28
Location : Aty ku as derqi vend nuk ka

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    Mon Oct 10, 2011 3:32 am

Do ishte nje gje e mire sikur nje dashuri ne studime te ecte mire, duke pare te dy palet nje cak te perbashket, po kur lidhja fillon te perqahet shume let mund te perqahen edhe studimet !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe studimet    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dashuria dhe studimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum