www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi dashurie shqip!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 20, 2009 1:09 am

First topic message reminder :

Dashuria është akullore
që zemrën ta freskon
por është edhe zjarr
që zemrën ta pervlon


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Thu Dec 10, 2009 11:20 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:23 am

E mallkoj diten qe te pash.
E mallkoj shiqimin qe ta dhash.
E mallkoj buzqeshjen qe ta dhurova.
E mallkoj veten qe ne ty u dashurova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:23 am

do te behem zog
e ti se do te me njohesh
do te vi ne dasem
kur ti te martohesh
do ti bi daulles
per lamtumiren tuaj
kurse une i mjeri vetem,
vuaj dhe vuaj

te deshiroj
fat ne jet
nje trup me shendet
ne shtepi harmoni
dhe dashuri pa kufi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:23 am

Ore djal ore djal
po ti tham nja dy tri fjale
sie ke nis hiq mire s eki
po veq vazhdo se vete e di

kur te lodhesh nga kjo loj
mos mendo t'kthehesh perser
s edhe une do di te jetoj
ta bej jeten sikur ti....!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:23 am

zemra zemres
i bon lutje
dashuria e par
fillon me Puthje
zemra e femres
esht hotel
kush don hin
e kush don del
po zemra e mashllit
esht si gur kush hin
brenda nuk del kurr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:24 am

Nuk jam poet,
të shkruaj poezi
Por fjalën të dua,
E shkruaj vetëm për ty
Bilbili në degë
Sa bukur këndon
Ti puthsha buzët
Ti që e lexon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:24 am

Sikur lulja pa arome
sikur perla pa shkelqim
ashtu do ngelem une
n,q,s ti nuk je shpirti im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:24 am

Dashuria fillon me nje shikim,
vazhdon me nje buzeqeshje,
zmadhohet me nje puthje,
dhe perfundon me dy pika lot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:24 am

Zemra lengon
vajtimi shpejton
dashurinë e parë
do ta kujtoj edhe në varrë.
Do te bëhem shkrumb e hi
do te tretem nga një dashuri
zemra me thot të dua
pse me ben kaq shumë të vuaj?

Gjithmone kan thënë
nga urrejtja e tepert
shfaqet ndjenja e dashurise
dhe shfaqet ne horizont.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:24 am

Eh ta dish sa shume te dua
do te rrije veq me mua,
dua ti ndjej buzet e tua,
dhe fjalet qe vetem ti mi thua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:25 am

Une dhe ti
ti dhe une
me nje fjal te
DUA SHUM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:25 am

Kujt i thua lule
kujt i thua hen
kujt i thu princeshë
si mu ke then
A te duket njejte
kur e perqafon
athu nje qast ndalohesh
mbyll syte e më kujton..!
Athu te rren mendja
me kerkon ne shpi
po vendi im eshte bosh
une mungoj te ti..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 12:26 am

Më e rëndë se toka Më e lehtë se hija
E vjeter sa lindja Pafund sa gjithësia
E ëmbël sa fjala E hidhur sa pikëllimi
E ngrohët sa falja E fortë sa qëndrimi
Rrënon edhe atje Ku fare ska ndërtuar
Ep fryte në atë vend Ku rrënjë ska lëshuar
E-ndrit errësirën Errëson ndriqimin
I pasuron ëndrrat Dhe ndalon ëndrrimin
Ujitet dhe jeton Edhe në shkretëtirë
Përballon acarin Dhe nuk ka të ngrirë
Rrallë kthehet aty Qe njëherë del
Është fuqi e fort Kur pushton s`pari herë
Pastron çdo plagë Dhe një ofshamë liron
Sa do t`jetë e dhimbshme Plagën e shëron
Vajin e kthen në këngë Ngushllimin në urim
Ndryshk unazat ne gisht Kur nuk ka bashkim
Kur ndizet t`parën herë Flaka e saj përjetohet
Vetëm prushi nëse mbetet Është e para dhe nuk harrohet
Syri nuk e shef Veshi nuk e dëgjon
Zemra është folea Që në të banon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:08 am

MONOLOGU I NJE TE DESHTUAREJE
***********************************************
Une jam AJO vajza pak mbi 19 vjet
qe mbi trupin tim e barta nje tradheti
qe shkaterrova plotesisht veten ne kete jet
ne njeren ane zemren e ne tjetren dashurin

Une jam AJO vajza qe pres me padurim
me e keqe nga te gjitha dhe vajze e mjer
ku per qdo dit per vdekje dashuria mu plagos
e me vajti ne humner

Une jam AJO vajza qe kurr s rri e buzeqeshur
me zemer te coptuar kerkoj dashurin
por jo si ajo e me parshmja
qe me beri zemren cop e grime

S di si u mashtrova ne enderrat e mia
dhe e humba dashurin rinore
e zemres i hapa plage te renda
plaget me te renda shpirterore

Pra une jam AJO vajza qe kurr nuk kam buzeqeshur
ne veshtrimin e zemres se plaguar
vetem nje her te mposhti tradhetin
e nga ankthi do te isha zgjuar

Shume kohe kalova me halle te medha
pran djaloshit me zemer te gurezuar
tani me duhet te kaloj diku tjeter
me shpresen se me s kam per te gabuar

Kam kerkuar te di gjithqka
nga historia e Romeos e Xhulietes e deri ne pafundesi
sa qe edhe zemra gjak te me pikoj
do te digjem te kuptoj me shume per dashuri

Pra une jam AJO vajza pak mbi 19 vjet
qe trupin ma hijezon tradhetia ne jete
jam simbol i dhimbjes dhe i tradhetis
jam viktim
ideal
shpres e jetes dhe e dashuris
**Per mua fat nuk ka**
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:09 am

Fillim i mabar
por ne fund i vrar
dashuri e papar
po prap te ndar!!!

duhemi kshtu se paku mendojm
me gjelozi a thua vall ku do shkojm
npole tkunderta jetojm
por smund te jemi tqet ku njeri tjetrit i mungojm

kur te kam pran perlahëmi
puthëmi ledhatohëmi por ne fund shahëmi
vrapon nga dera ik me lot
provon t'me harrosh por lodhesh kot

harron se per ty ska tjeter
dashuria e par kurr s'behet e vjeter
kah te shkojsh gjithmon me kujton
dhe telefonin nga dora se leshon

kur me sheh me shoqe mbushesh meri
po gjelozia s'ka vend nese per mua ndjen dashuri
harron se edhe un te dua prandaj ste tradhtoj
por smundem ne qdo qast ket ta kujtoj

me ty a pa ty nuk ndjehem rehat
kur tkom larg me mungon, ste duroj kur tkom ngat
qfar te bej me ty vertet nuk e di
a t'martohmi tani po ti ne shtepi tmamit rrrii?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:09 am

ROB I DASHURIS JAM

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.

Kjo nuk eshte thjesht shkrim por eshte e verteta
Êshte diqka qe se dija por ma mesoi jeta
I mesova te gjitha kur mu shfaqe ti
Jam njeriu me i lumtur tjeter asgje nuk di

Rob ne val te oqeanit qe me shpejtesi me rrembeu
Ma mori zemren por nuk ma theu
Per mua ky oqean ishte dhunti
Sepse oqeani ishe ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:10 am

NË Darsmen TËnde Do Te Vi PatjËter,
Por Jo Si Dasmor
Por Si Nje PlagË E VjËter
Do TË Ulem I Vetemuar NË NjË TavolinË
Dhe PËr Fatin Do Te Ngre DollinË
Edhe I Pafutuar NË DarsËm TËnde Do Te VijË
I Strukur I Lodhur Si NjË Zog Pa Fole Do Te Rri
E MË LotËt E Mi Do Te Pi Do Te Dehem
Do Ta BËj PËr Ty E Jo Se Do Te Frehem
E NË Qoftse Pa Dashuri Do TË MË ShohËsh
Mos Mu Afro Nuk Dua TË MË NjohËsh
Dua Ta Kuptosh NË HËshtje KËte Urim
E UnË Prap TË Qaj, Por PËr Fatin Tim
E NË QoftsË E Bukur Do Te DukËm PËrsËri
Mos Ma Thuaj , SË Nuk Dua Ta Dije
Tani TË PaktËn KË PakËs MËshirË
Po TË LutËm FËmis Ë ParË
VËja Emrin E Dashuries SË Vrrar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:10 am

Kur te vi rasti ndonjëherë e dashur
Të kesh ne dorë së pari këtë varg
Do bjer shi, do fryj ndoshta ere
Do jem për ty do jem un aq larg

Ne shtrat do kesh një tjetër ato net
Qe s'të kupton brengen nuk ta di
Do mbyllesh syt do derdhesh me frikë ca lot
e Do ta ruash të mos e zgjosh ti ngjallesh zhelozi

Dhe sikur ta zgjosh e di çdo ti thuash
Mos u shqeteso I dashur isha ne enderrim
Do mbyllesh syt qe enderren ta ruash
Ashtu me lot te qet gjer ne agim

O sa te desha s'të pata kurr verim se ne çdo varg je dhe vetëm ti
Më fal n.q.s. vi ndonjeher te prish qetesine e sjam aty qe lotet te ti fshi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:14 am

Me fal qe te deshta e kete ti se meritove
Me fal qe po vuaj e kete ti ma shkaktove
ndoshta vjen nje dit qe kurr ti se mendon
dhe ateher e merr denimin qe e meriton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Sat Nov 21, 2009 8:16 am

Te Pata Thene !

Te pata thene dikur
se rruget nje dite do ndahen
do ndahesh dhe Ti nga Un

Do ndahet gjithcka
qe eshte reale ne kete bote
do ndahet gjithcka
qe se fshehim dot

Si mund ta fshehim dhimbjen
nga nje cast gezimi?
si mund ta kuptoj un
qe ti je i imi???

SI mund ta fal heshtjen
kur pas saj fshihet nje gabim
dhe nje dite te me thuash
nuk ishim per njeri-tjetrin shpirti im!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Tue Nov 24, 2009 4:26 am

Jeta eshte si dallge
qe hidhet ne breg,
Jeta eshte si loder
qe gjithkush e prek,
Jeta eshte nje enderr
nje shpres e larget,
Jeta eshte dashuria
nje bote e zdrazet


vuaj shume kur te shikoj
te dua dhe te mallkoj
te dua me shume se nje jete
vuaj qe askush mos te te kete


Ne driten e henes qe mbart mejera imazhe, vec per ty mendoj
Ne heshtjen e mbremjes qe mbart rruga ime, vec emrin tend belbezoj
Ne dritaren gjysem te hapur me ankth pritjeje vec ty te pres
Kur te shoh qe vjen ndihem tmerrsisht i hutuar, dhe harroj te te pershendes


Ne at or te quditshme
te nje dite te mjer
kujtime te hidhura
ti je me te tjer
2.
Jeta shpejt kalon
dhe rinia rren nuk ka
kenaqsia vjen e shkon
derisa dikush diku te mallkon

3.
Dikur nuk e dija
se ti qfar je
Ne t’mallkuaren dite
nje lamtumir s’ma the

4.
dhe une mjaft te prita
Gjasht muaj si 100 vjet
dhe ti kurr s’me thirre
dhe ende nuk me therret

5.
Nese ndonjeher te shoh
ne ndonje vend te huaj
me ndonje te gjor
si t’ia bej me thuaj

6.
A te shikoj per tok
a te pershendes
me duket se asnjeren s’do mundem
frikesohem se mundem te vdes

7.
Siq duket nuk e din
se njeriu zemer ka
Se jeta nuk esht loder
Se zemra gur nuk ha
8.
Te gjitha une i pata
asgje s’me mungon as tash
te tjerat qe me deshten
me duan edhe tash

9.
Por une nuk ua ve veshin
se s’me duhen gje
ate qe e deshta
kurr s’do ta kam me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 27, 2009 6:17 am

Sado qe dkur me lendove,qe me le vetem,qe ishe ne krahet e nje vajze tjete,dashuria ime per tia eshte e pafundme...ishe je dhe do te jesh gjthm endrra ime,forca ime,deshira per te fjetur ne darke dhe per tu zgjuar ne mengjes...me qendro prane..le te qojme dashurine tone atje ku nuk ka arritur asnje tjeter..atje ku do jemi vetenm une dhe ti..vetem ne te 2!!!!!!!!!atje ku jetojne engjejt,atje ku ka qetesi...atje ku ekziston dashuria e vertet!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 27, 2009 6:20 am

Mendoj per ty fantazoj
Dot se harroj
Diten kur te pash per here te pare
E bukur e sinqert pa mashtrime
Pran meje ecje ti dashuria ime

Mendoj sa shpejt u shua gjithcka
Per ty mendova se dashuria fund nuk ka
Po ja qe u gabova pa dashur
Zemren time trishtova

Mendoj se ska me rendesi
E kote e kote eshte tani
Gjithcka nisi si nje loje
Dhe shume shpejt perfundoj


Mendoj per castet e bukura
Kur ti ne krahet e mi fluturoje
Hidherimin ma largoje
Me fjale me puthje plot gezim
Mbushej Shpirti im

Mendoj per ty cdo nate
Cdo here qe shtrihem ne krevat
Mendja me ri tek ti
Dhe me veten flas si femi

Mendoj pa fund per ty
Mendoj se cdo gje ngeli aty
Aty ku nje puthje u tha
Aty ku nje vese shiu ra

Dashuria kaq e ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 27, 2009 6:24 am

Nje dit kur te zgjohesh
Mos i laj syt me lot,
Dikush do te tregoj
Se sjam me ne ket bot,
Mos pyet si vdiqa ... Lexo më tutje
Por pyet si jetova,
Si kaluan ditet
Qe pa ty i kalova,
Kur te me pyesin engjujt
Cfar kam pa me sy,
Do tju them se ne ket bot
Te njoha vetem ty,
Kur ne emrin tend
Do te bej be,
Ateher edhe engjujt
Do te qajn per ne,
A'vdiq dashurija
A'mbet veq uretja,
A'thua kete plag
E sheron veq vdekja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 27, 2009 6:27 am

Natën të mendoj
Ditën të shikoj
Unë të dashuroj
Dhe kurr nk të harroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   Fri Nov 27, 2009 6:30 am

24 Or per ty menoj nashta veshin ta Shurdhoj Me andoll une te nimoj met pa n`qytet zemer un t`Kitnapoj


Me thonn qe Tduuu...
U booo TEper

...Met thonn Tkomm LLokumm...
Dihett Qe skaa Tjeter

...Met Thonn Je e bukur ...
Kjoo po Shihett

...Met thonn MISS jehh ...
KJoo pun Dihett..

...MEt thonn Dikushh Tdonn Teper..
Mos poo Thu PO rrenn

E Kushh Oshtt Aii Qe tyy Te sheh e Qe Se Qmendd (K)(K)(L)(L)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie shqip!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi dashurie shqip!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum