www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hackerët' sulmojnë faqet e Greta dhe Eni Koçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Hackerët' sulmojnë faqet e Greta dhe Eni Koçi   Wed Nov 03, 2010 6:09 pmDy motrat e suksesshme të muzikës shqiptare, Greta dhe Eni Koçi kanë rënë së fundmi pre e ‘hackerave’ të internetit.

Gjate javës se kaluar, faqet e dy motrave në rrjetin social Facebook kanë rënë në duart e ‘hajdutëve’ të internetit, të cilët i kanë keqpërdorur profilet e dy vajzave bukuroshe.

Me qëllim prishjen e imazhit të admirueshëm që kanë krijuar në sytë e publikut Greta dhe Eni, administruesit aktualë të faqeve kanë filluar të trillojnë shpifje në lidhje me aktivitetin artistik të gjithsecilës.
Kështu, ata kanë paralajmëruar koncerte të pavërteta të të dyja motrave, duke krijuar shumë dyshime në sytë e fansave. Gjithçka është kuptuar porsa fjalori i përdorur nga mirëmbajtësit aktualë ka filluar të degjenerojë.

Publiku i gjerë që i njeh dy motrat këngëtare, ka verejtur se postime nuk jane bere nga motrat dhe menjëherë pas kësaj kanë njoftuar edhe anëtarët e tjerë për këtë anomali.

Aktualisht, faqet e vjedhura janë çaktivizuar dhe për motrat Koçi janë hapur dy faqe të reja, ben te ditur Bluetooth.
Të dyja motrat u kanë kërkuar ndjesë fansave përmes një statusi në faqet e reja të fansava:

”Përshëndetje të gjithëve. Ju kërkoj ndjesë për publikimet në faqen time zyrtare të mëparshme, e cila u “hack-ua” dhe do deaktivohet së shpejti… Tashmë kjo është faqja ime zyrtare, e cila do t’ju informojë për të gjitha aktivitetet e mia artistike dhe do jetë mundësia ime më e mirë për të komunikuar me ju. Ju uroj gjithë të mirat dhe ju falenderoj për gjithë mbështetjen. Eni”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Hackerët' sulmojnë faqet e Greta dhe Eni Koçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum