www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gaga ndiqet nga një shpirt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gaga ndiqet nga një shpirt    Thu Nov 04, 2010 2:18 am

Lady Gaga beson se ajo po ndiqet nga një shpirt ‘bezdisës’ që quhet Ryan.
Krijuesja e hitit “Bad Romance” mendon se ajo ndiqet ngado që shkon nëpër turne, nga një shpirt i cili e ka tmerruar me praninë e tij të vazhdueshme.

“Ajo është e frikësuar nga ky shpirt, por mbi të gjitha ai është bezdisës dhe nuk e lë të qetë. Ai nuk ka bërë asgjë të dhunshme ose të frikshme, por ajo është e tmerruar nga prania e tij”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren.

Burimi ka shtuar se Gaga ka pasur takime me një ‘medium shpirtrash’ në Irlandë ku ka kërkuar ndihmën e tyre për të gjetur një mënyrë se si të komunikojë me shpirtin që e ndjek dhe të kërkojë largimin e tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gaga ndiqet nga një shpirt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum