www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mariah Carey të fshehë gjininë e foshnjës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mariah Carey të fshehë gjininë e foshnjës    Thu Nov 04, 2010 2:30 am

Mariah Carey është e vendosur që të mbajë në fshehtësi gjininë e foshnjës së saj, pasi që ajo nuk po lejon miqtë të qëllojnë nëse është djal apo vajzë.
Gjatë paraqitjes së saj në emisionion e Ellen DeGeneres, këngëtarja refuzoi që t’ia zbulonte nikoqirit të mbrëmjes gjininë e foshnjës së saj.

E pyetur nga DeGeneres se a është shtatzënë në djal apo vajzë, ajo tha: “Unë nuk do të preferoja ta tregoja, sepse paramendoni nëse jeni foshnje në trup të dikujt. A vërtet dëshironi që dikush tjetër t’i vë në pah idetë gjinore për ty? Unë vetëm po them, se nëse dëshironi, unë mund t’iu them se është definitivisht vajzë, por çfarë nëse është djalë?”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mariah Carey të fshehë gjininë e foshnjës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum