www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Church refuzon Ultimon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Church refuzon Ultimon    Thu Nov 04, 2010 8:43 am

Charlotte Chruch ka zbuluar se ajo ka refuzuar një ofertë nga kompania e veshjeve të brendshme Ultimo, për shkak se ajo nuk do të ndihej mirë nga paraqitja e tillë në publik.
Seksi bukuroshja ka vendosur që të mos modelojë në të brendshme, pasi që brengoset se kjo gjë do të cenonte karrierën e saj dhe se do të ndihej e parehatuar.

“Unë them ‘jo’ për pothuajse çdo gjë. Michelle Mone kërkoi nga unë që të bëhem fytyra e Ultimos, por unë jam aq e dhënë pas gazetave, sa që e di se një gjë e tillë do të tërhiqte vëmendjen e gabuar. Plus, nuk më pëlqen ideja për t’u zhveshur. Ajo gjë është e rezervuar për dikë të veçantë”, theksoi ajo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Church refuzon Ultimon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum