www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuçi optimist se PDK-ja do të qeverisë edhe një mandat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Kuçi optimist se PDK-ja do të qeverisë edhe një mandat    Fri Nov 05, 2010 4:10 am

Gjilan, 4 nëntor - Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Gjilan ka kremtuar 11-vjetorin e themelimit, të mërkurën në mbrëmje, ku kanë marrë pjesë edhe zyrtarë të lartë të kësaj force politike, të cilët e kanë vlerësuar PDK-në e Gjilanit si një ndër degët më funksionale dhe më të organizuara të kësaj partie në nivel vendi.
Nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuçi ka vlerësuar të gjithë anëtarët e simpatizantët e PDK-së në Gjilan, të cilët kanë kontribuar për këto 11 vjet aktiviteti. Ai ka thënë se
investimi në PDK ka qenë investim në ardhmërinë e vendit, andaj, sipas tij, sot mund
të thuhet shumë hapur se PDK është parti e lirisë së Kosovës, e pavarësisë së saj, është parti e qytetarit të Kosovës dhe e demokracisë së vendit.
Duke ua përkujtuar strukturave dhe anëtarëve të degës së Gjilanit se qeverisja e PDK-së në Gjilan për tri vjet ka bërë më shumë se sa gjitha qeverisjet e pasçlirimit, ka premtuar se edhe në katër vjetët e ardhshëm Gjilani do të ketë investime të shumta, andaj ka kërkuar nga të pranishmit që të bëjnë punë të përbashkët me degën e PDK-së, me kandidatët e saj për deputetë, duke ia dhënë besimin PDK-së.
Ndërkaq, kreu i PDK-së së Gjilanit, Izmi Zeka ka thënë se PDK-ja si partia më e madhe në vend tashmë është adresa e institucioneve të shtet-bërjes dhe adresa e zhvillimit dhe besimit në të sotmen e të nesërmen e Republikës së Kosovës.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Kuçi optimist se PDK-ja do të qeverisë edhe një mandat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum