www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Falënderohen Maldivet për njohjen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Falënderohen Maldivet për njohjen e Kosovës   Fri Nov 05, 2010 9:54 pmPrishtinë, 5 nëntor - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi priti sot ministrin e Jashtëm të Republikës së Maldiveve, z. Ahmed Shaheed Kryeministri Thaçi e falënderoi ministrin Shaheed për njohjen e Republikës së Kosovës nga ana e Republikës së Maldiveve, si dhe për kontributin dhe mbështetjen e diplomacisë së Maldiveve për njohje te reja të Kosovës.
“Institucionet dhe qytetarët e Republikës së Kosovës do të jenë gjithmonë mirënjohës për mbështetjen tuaj. Miqësia dhe raportet e ndërsjella midis Republikës së Kosovës dhe Republikës së Maldiveve do të thellohen në të ardhmen në të gjitha fushat”, theksoi kryeministri Thaçi.
Nga ana e tij, ministri Shaheed përcolli përshëndetjet dhe shprehjen e mbështetjes së vazhdueshme të presidentit dhe të institucioneve të Maldiveve për Republikën e Kosovës, të thellimit të miqësive midis dy popujve dhe shteteve, si dhe u zotua për forcim të raporteve në të ardhmen në të gjitha fushat me interes të dyanshëm shtetëror.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Falënderohen Maldivet për njohjen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum