www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nis fushata zgjedhore në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Nis fushata zgjedhore në Rahovec   Wed Nov 10, 2010 8:57 pm


Partitë politike në Kosovë nisin sot fushatën zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme për pushtetin lokal në Rahovec, që do të mbahen më 21 nëntor.
Kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska nga radhët e Partisë Demokratike, pati dhënë dorëheqje nga ky post, për t’u rikthyer më vonë në atë funksion pas 47 ditësh.

Me kërkesën e ish presidentit të Kosovës, Fatmir Sejdiu, Gjykata Kushtetuese e Kosovës pati vendos se Qeska kishte shkelur Kushtetutën.

Në garë për kryetar komune të Rahovecit janë kandidatë nga PDK-ja, LDK-ja, AAK-ja, AKR-ja dhe LDD-ja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
 

Nis fushata zgjedhore në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum