www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Neser del Nokia E7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Neser del Nokia E7   Fri Nov 12, 2010 9:26 am


Modeli i telefonit të mençur, Nokia E7 ishte paralajmëruar që në shtator të këtij viti, mirëpo në atë kohë nuk ishte bërë e ditur data e lansimit në treg të këtij telefoni.

Tani, thuhet se Nokia E7 do të fillojë të shitet që nga dita e nesërme, përkatësisht data 10 nëntor.

Nokia E7 bazohet në sistemin operativ Symbian OS3, të cilin kompania Nokia e pati paralajmëruar më herët, ndërsa telefoni gjithashtu posedon edhe ekranin e ndjeshëm në prekje me 4 inç, dhe tastierën rrëshqitëse QWERTY.

Karakteristikat tjera të Nokia E7 përfshijnë edhe kamerën me 5 mega-piksel, e cila mundëson edhe incizimin e video-përmbajtjes në HD, plus 16GB memorie të brendshme dhe Dolby Digital Plus (sorround sound).Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Neser del Nokia E7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum