www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna në Shqipëri?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Rihanna në Shqipëri?   Sat Nov 13, 2010 1:37 am


Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, ka premtuar se do të sjellë një emër të famshëm botëror për të argëtuar rininë shqiptare, kjo pjesë e festës për liberalizimin e vizave për Shqipërinë nga ana e Bashkimit Evropian.
Këtë ‘premtim’ z. Berisha e ka bërë në mes fjalësh, gjatë një interviste për emisionin Opinion të Blendi Fevziut, në televizionin Klan. Ai ka thënë se do të dëshironte që rinia shqiptare të ketë mundësinë të shijojë muzikën e njërin prej yjeve botërore, si Rihanna ose Lady Gaga.

“Në ditën e lëvizjes, ne do të bëjmë çmos që një nga këngëtarët më të pëlqyer të rinisë shqiptare të jetë pjesë e saj. Dëshira ime është të jetë ndër më të mirët”, ka thënë Berisha. I pyetur se kush është ndër më të mirët sipas tij, Berisha është përgjigjur: “Rihanna(...). Ose të jetë Lady LaGa”, derisa duke qeshur dhe i shoqëruar nga duartrokitjet e të pranishmëve në studio ka vazhduar: “E sheh se do t’u pëlqente”.

Berisha po ashtu ka thënë se ai është një fans i kamotshëm i muzikës, por kjo zgjedhje e këtyre yjeve është se ato janë në kulmin e karrierës për momentin.

“Unë gjatë gjithë jetës time kam dëgjuar shumë muzikë. Dhe nuk kam pse ta pengoj veten nga një pasion i hershëm. [Por] unë nuk mund të them Celine Dion. Sot kjo (Lady GaGa) është në kulm së bashku me Beyonce dhe të tjerë”, ka arsyetuar Berisha, duke pohuar preferencat e tij për festën e liberalizimit të vizave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Rihanna në Shqipëri?   Sat Nov 13, 2010 7:13 am

uaa sa bukur mua sem pelqen hiq a din pse se dashuri jem em ka thon vetem me Rihanen kisha tradhtu me dikon tjeter jo kshtu qe me ket e di qe smundet hehe po tash po tutna pasi po vika ne shqiperi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rihanna në Shqipëri?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum