www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vetvrasje per dashuri...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vetvrasje per dashuri...    Sat Nov 13, 2010 10:06 am

Te arish ne vdekje per dashuri...
Keto gjera qe ndodhin me adoleshentet e kesaj kohe...te cilet mbas nje zhgenjimi ne dashuri...vendosin ti mbyllin hesapet me boten.
Mbase kur je adoleshent, e perjeton me shume nje ndarje, nje zhgenjim...por besoj qe ne kete rast eshte rradha e prinderve te nderhyn, te rrine afer femijes tyre, ta ndihmojne te kaloj mbi episodin e zhgenjimit, ti ofrojne perspektiva per te ardhmen...dhe ti shpjegojne qe jeta hecen perpara...dhe qe dashuria nuk mbaron tek njeriu i pare qe takon.

Pse arrine keta femije te vdesin? Eshte faji prinderve qe nuk kan nje lidhje te hapur dhe komunikative me femijet e tyre? Eshte faji socialitetit...apo asnjeri ska faj fundja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetvrasje per dashuri...    Mon Mar 07, 2011 7:26 pm

jo tybe as njet se kam tash me myyt vetin per dashuri qyyyy pom dhimet jeta hahahaha
mirpo kjo nuk ndodh vetem tek adoleshentet ka raste qe edhe persona kogja ne mosh mbyllin hesapet me jeten e tyre dhe ktu nuk mund te themi se ky esht fajtor apo tjetri ajo esht thjesht nje moment kur para tejeje sheh veq terr dhe zgjidhja me e duhur te duket vdekja .......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vetvrasje per dashuri...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum