www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte    Sat Nov 13, 2010 11:53 pm

Sa e vertete mendoni se eshte shprehja"Dashuria me e nxehte,Ka fundin me te ftohte"!!

-
Jepni mendimin tuaj ne lidhje me temen....!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte    Thu Dec 16, 2010 12:11 pm

pa mar parasysh se si fillon dashuria fundi eshte i ftofte po edhe qdo dashuri eshte dhe fillon e nxet keshtu qe spo di diqysh si kurqysh me diskutu ket tem

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte    Thu Dec 16, 2010 11:23 pm

ska rendesi nese dashuria eshte e nxehte e apo e ftohte,cdo lloj dashurie eshte ne gjendje te shuhetamo ne shumicen e rastev varet edhe nga situatat si krijohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte    Thu Feb 03, 2011 10:16 pm

Pajtohna plotesisht Qe sa ma e nxeht osht dashuria n'fillim aq me te ftoft e ka fundin ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum