www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alba dëshiron vajzë tregjuhëshe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Alba dëshiron vajzë tregjuhëshe    Sun Nov 14, 2010 12:24 am


Jessica Alba shpreson që vajza e saj trevjeçare, Honor, të mund të flasë rrjedhshëm të tre gjuhët, anglishten, spanjishten dhe frëngjishten.
Bukuroshja 29-vjeçare, e cila ka vajzën dyvjeçare Honor me burrin Cash Warren, dëshiron që fëmija i saj të jetë në gjendje të flasë tre gjuhë dhe përpiqet të flasë me të në gjuhë të ndryshme në të njëjtën kohë.

“Flas ca spanjisht me vajzën time, por janë vetëm gjëra bazike. Qëllimi im është që ajo të jetë tregjuhëshe. Pasi ne e dërgojmë atë në shkollë franceze dhe pastaj ajo flet spanjisht çdo ditë në shtëpi”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Alba dëshiron vajzë tregjuhëshe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum