www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Twitter integrohet me Ping

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Twitter integrohet me Ping   Wed Nov 17, 2010 8:46 am

Brenda 48 orëve të para të lancimit, rreth një milion njerëz ishin regjistruar në rrjetin social të kompanisë Apple, Ping, i cili në fokus e mban muzikën.

Megjithatë, një bashkëpunim midis Twitter dhe Apple mund të hapë një rrugë të re për shërbimin e muzikës dhe faqes së njohur për mikro-blogim, të cilat së bashku do të ofrojnë më shumë për përdoruesit e tyre.

Me Ping - shërbimi social që jeton brenda programit iTunes të Apple - tani përdoruesit mund të postojnë linqe me këngë dhe albume në llogaritë e tyre në Twitter.

Kur ju të gjeni një mesazh të tillë në Twitter.com, ju mund të klikoni mbi “***ërimën” e cila vjen nga kjo faqe, dhe aty keni për të parë një lajmërim që tregon detajet në lidhje me atë këngë nga iTunes, së bashku me një buton për të dëgjuar një pjesë të shkurtër të saj.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Twitter integrohet me Ping

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum