www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Will.I.Am: Albumi i Jackson është mosrespekt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Will.I.Am: Albumi i Jackson është mosrespekt    Thu Nov 18, 2010 12:49 am

Reperi Will.I.Am ka fajësuar ekzekutivët e kompanisë incizuese që ka konceptuar dhe lansuar albumin e pasvdekjes të Michael Jackson, duke thënë se projekti është ‘mosrespekt’ për Mbretin e Muzikës.
Bosët e kompanisë Sony përgatiten të lansojnë albumin e Michael në dhjetor, që përfshin disa materiale të padëgjuara të këngëtarit, dhe do ta editojnë edhe një bashkëpunim të Akon, “Hold My Hand”, si singël të parë.

“Kushdo që nxjerr dhe përfiton nga ajo, dua të shoh se sa të ftohtë ata janë. Të thuhet sa ai (Jackson) ka kontribuar gjatë jetës së tij, nuk është e mjaftueshme. Ai nuk ka qenë një artist i zakonshëm. Për mua kjo është mosrespekt”, ka thënë anëtari i grupit Black Eyed Peas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Will.I.Am: Albumi i Jackson është mosrespekt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum