www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeveria ngushëllon familjet e viktimave nga vërshimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Qeveria ngushëllon familjet e viktimave nga vërshimet    Thu Nov 18, 2010 5:52 am


Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka marrë të mërkurën vendim që të ndajë nga 5 mijë euro për familjet e fëmijëve që humbën jetën në vërshimet e fundit, që ndodhën në rajonin e Dukagjinit.
Në njoftimin e Kryeministrisë thuhet se me këtë rast, Thaçi në emër të Qeverisë së Republikës së Kosovës, iu shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes të vogëlushit 8 vjeçar Arbias Krasniqi dhe familjes së vogëlushit 7 vjeçar Valtrim Krasniqi, që humbën jetën tragjikisht si pasojë e vërshimeve.

Ndryshe, para disa dite lumi i fshatit Qallapek i Pejës, i cili u rrit si pasojë e vërshimeve në Dukagjin kishte rrëmbyer Arbias Krasniqi dhe Valtrim Krasniqi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Qeveria ngushëllon familjet e viktimave nga vërshimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum