www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edita Tahirit nuk i premtohet post ministror

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edita Tahirit nuk i premtohet post ministror    Thu Nov 18, 2010 5:53 am


Kryetarja e Alternatives Demokratike të Kosovës, Edita Tahiri, ka sqaruar çështjen e emrave në listën e Partisë Demokratike të Kosovës.
Ministrja e Administratës Publike, Edita Tahiri ka theksuar se me kreun e PDK-së, është sqaruar, edhe sa i përket posteve në qeverinë e ardhshme, nëse atë do ta udhëheqë PDK-ja.

Sipas Tahirit, Thaçi kësaj radhe ishte më i kujdesshëm dhe i sinqertë, pasi nuk i premtoi se do të mund ta mbajë postin e ministres edhe në qeverinë e ardhshme, njofton RTK.

Ajo poashtu ka pohuar se në bisedë me kryetarin e PDK-së, janë marrë vesh për mundësinë e përfaqësimit të ADK-së, por ata nuk hyjnë në obligime për ministri. Sipas saj, kjo është bërë për arsye se në të kaluarën kishin hyrë në obligime dhe nuk kanë mundur ta realizojnë plotësisht.

Tahiri, tha se ka çmuar dhe se ka vlerësuar si të drejtë sinqeritetin e kryetarit të PDK-së.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edita Tahirit nuk i premtohet post ministror

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum