www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi nga unë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Poezi nga unë!   Fri Nov 20, 2009 4:47 pm

Edi se besimi ne mua te ka humbur..
Edi se dashuria ime ndoshta ste ben te lumtur..
Edi se ndoshta me urren mua..
Por dije nje gje, une gjithmon do te dua..

Gabimin e bera tani jam penduar shum..
por nuk e ka bere zemra por truri qe kam une...
Mos ma fajso zemren se nuk ka faj..
ajo te do shum dhe pa ty do te kete vaj..

Do kisha dashur te me shohesh ne diten e sodit..
si po vuaj thelle me deshmijen e lotit...
Sikur ta kishe me ditur se sa te dua..
Do tma sheroshe dhembjen e thelle ne mua..

Me eshte humb Shpresa per jete..
me eshte bere bajat gjdo e vertet..
Vuajtja ne mua gjdo dite po shtohet..
Une gabova, per kete edhe sme jetohet..

Per ate qe e bera e mallkoj vehten..
e shkatrrova besimin, ty dhe vetveten..
Me bene hallall per gjdo te keqe..
Ti vazhdo jeten, une do te pres Vdekje...


By Kesulkuqe..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Poezi nga unë!   Fri Nov 20, 2009 4:49 pm

Per ty..

Te kujtoj ty ne momentet e duhura...
Te endrroj ty ne endrrat e zgjuara..
Me ndryshove jeten kur une shpresen e humba..
Me ktheve buzeqeshjen ather kur une vuajta..

Me mbushe jeten me gezim..
I dhe endrres time realizim..
Ti ishe ai qe me n'gjalle ne jete..
Kur une isha e semure dhe e paqete..

Athua Zoti te dergoj tek une..
T'me ndihmosh mua aq shume..
Apo je nje engjull qe z'drite shpirtin tim..
Ather kur un humba forcen dhe t'vetmin qetsim..

S'di si ta kthej kete te mire..
Per te qen si ti e kam shum veshtir..
Por do ta fali zemren ty dhe vetem ty..
Dua te bej te mos kesh kurr lote ne sy..

S'do te jesh kurr i vetmuar dhe i pa vlere,
Une do te dua deri sa te kem jete..

By Kesulkuqe..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Poezi nga unë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum