www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus u bezdis nga puthja në klip

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Cyrus u bezdis nga puthja në klip    Fri Nov 19, 2010 8:39 am

Miley Cyrus ishte në pozitë të papërshtatshme në skenat ku është dashur ta puthë aktorin Kevin Zegers për videoklipin e saj të ri, për shkak se ai është i dashuri i një mikeshe të saj.
“Ekziston një skenë mjaft e mirë me puthje në “The Big Bang”, e cila është mjaft e bukur për shkak se Kevin aktualisht është i dashuri i dikujt që punon shumë pranë meje. Vërtet jam ndier e papërshtatshme kur ajo ishte e pranishme në set”, theksoi Cyrus.

Sidoqoftë, Miley pranoi se nuk e pati dhe aq të vështirë pasi që më mirë të puthej me dikë që e njihte se sa me një të panjohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cyrus u bezdis nga puthja në klip

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum