www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blerina mes shkollimit dhe muzikës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Blerina mes shkollimit dhe muzikës    Fri Nov 19, 2010 8:47 am

Ndonëse planet rreth krijimeve të reja muzikore dhe pjesëmarrjes nëpër festival të ndryshme nuk mungojnë, këngëtarja Blerina Kastrati aktualisht është e fokusuar në studimet.
“Po mendoj të realizoj një klip, ndonëse ende jam konfuze për këtë gjë, e gjithashtu po mendoj të realizoj edhe një këngë për festivalin ‘Top Fest 8’, por edhe për këtë nuk jam plotësisht e sigurt. Mund të them se planet rreth muzikës nuk mungojnë, por tani e kam të pamundur të krijoj diçka të re sepse po kam angazhime të shumta në fakultet”, ka theksuar Blerina për të përditshmen “Infopress”.

Blerina, e cila më shumë pëlqen të kultivojë zhanret e muzikës së lehtë, nuk ka përjashtuar që në të ardhmen të sjellë edhe këngë me më shumë ritëm.

“Siç edhe dihet, gjithmonë muzika komerciale të sjell përfitime material më të mëdha. Në të ardhmen do të provoj, por jo tipike komerciale, pasi që vetë jam autore e këngëve të mia. Unë vendosi deri ku është ai limit i komercializimit”, ka përfunduar Blerina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Blerina mes shkollimit dhe muzikës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum