www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mustafa se ndërron mendjen për koalicionin me PDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mustafa se ndërron mendjen për koalicionin me PDK-në    Fri Nov 19, 2010 11:09 pmIsa Mustafa, kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) përsëriti edhe një herë qëndrimin e tij të njohur se nuk do të bëj koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës.
Ai tha se me Hashim Thaçin nuk ka raporte armiqësore, por raporte normale të një kryeministri në dorëheqje dhe kryetarit të një partie. Megjithatë, Mustafa ka vlerësuar se koalicion me PDK-në nuk do të bëj për shkak se një koalicion i tillë do të ishte ngufatje për demokracisë në vend.

Isa Mustafa duke folur për manipulimin e mundshëm të zgjedhjeve të 12 dhjetorit, tha se LDK-ja do të angazhojë një numër të madh vëzhguesish, nga dy në secilin vendvotim, në mënyrë që të evitohen parregullsitë eventuale.

I pari i LDK-së i bëri komente të premten me rastin e aderimit të rreth 100 anëtarëve të rinj në këtë. Mustafa tha se këta anëtarë kanë zgjedhur vendin e duhur për të dhënë kontributin e tyre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mustafa se ndërron mendjen për koalicionin me PDK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum