www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klum: Dallimet, suksesi i martesës time

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Klum: Dallimet, suksesi i martesës time    Fri Nov 19, 2010 11:37 pm

Supermodeles Heidi Klum i pëlqen të ketë mendime të ndryshme me bashkëshortin e saj Seal, pasi ajo mendon se kjo e mban martesën e saj të fuqishme.
Bukuroshja gjermane e cila ka katër fëmijë me këngëtarin Seal, ka pranuar se ajo dhe bashkëshorti i saj kanë mendime dhe personalitete të ndryshme, ndërsa kanë ndjesi të njëjtë për njëri tjetrin.

“Arsyet se pse ne shkojmë aq mirë me njëri tjetrin janë të shumta, pasi ne jemi dy njerëz të ndryshëm. Unë jam dinamike dhe nuk më pëlqen të qëndroj ulur një kohë të gjatë. Bashkëshorti im është njeriu më i qetë që kam parë ndonjëherë. Ai mund të qëndrojë me orë të tëra duke u folur fëmijëve dhe unë mund të shtoj vetëm, ‘Ok, ashtu është’”.

“Ne të dy jemi njerëz kreativë. Ne kemi pasione të ndryshme por ne e duam, e respektojmë dhe kemi besim në njëri tjetrin”, ka thënë Klum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Klum: Dallimet, suksesi i martesës time

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum