www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aguilera e fascinuar nga “Burlesque

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Aguilera e fascinuar nga “Burlesque   Sun Nov 21, 2010 10:29 pm

Christina Aguilera është e fascinuar nga filmi “Burlesque” dhe e ngazëllyer që i është ofruar një rol në një film për këtë temë.
“Ka pasur shumë role dhe skenarë të cilat kanë ardhur në adresë timen, por asgjë nuk më ka inspiruar ose intriguar si momenti kur në derën time erdhi ‘Burlesque’. Thjesht i gjithë koncepti i parodive, gjithmonë kam qenë e fascinuar me të”.

“Gjithmonë kam mbledhur aq shumë libra për paroditë. Kam qenë e intriguar nga koha e tyre, vitet e 20-ta, 30-ta, 40-ta, andaj e kam ditur se nuk ka pse të mendohem të jem pjesë e kësaj sapo të takohem me një ekip të duhur”, ka thënë këngëtarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aguilera e fascinuar nga “Burlesque

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum